betpas

Ana Sayfa  /  SİYONİST REJİM  /  Naftali Bennett: İran Sınırımıza Askeri Güç Konuşlandırarak Tel Aviv ve Hayfa'yı Doğrudan Hedef Almak İstiyor
  • Facebook da Paylaş
Naftali Bennett: İran Sınırımıza Askeri Güç Konuşlandırarak Tel Aviv ve Hayfa'yı Doğrudan Hedef Almak İstiyor
  • 07-05-2020
  • 0 yorum
  • 356 okunma
Siyonist İsrail Savaş Bakanı Naftali Bennett, İran'ı Suriye'den çıkarmak için baskı uygulamaya devam edeceklerini söyledi.
Siyonist İsrail Savaş Bakanı Naftali Bennett, İran'ı Suriye'den çıkarmak için baskı uygulamaya devam edeceklerini söyledi.
Qodsna'nın haberine göre bir seneden beri hükümet kuramayan ve koronavirüsle mücadelede başarısız olan Tel Aviv rejiminin Savaş Bakanı Naftali Bennett İran hakkındaki iddialarını yeniden gündeme getirdi. 
Yarı resmi İsrail Kan televizyonuna açıklama yapan Bennett şunları söyledi:
'İsrail, İran Suriye'den tamamen çıkıncaya kadar Suriye'ye yönelik askeri saldırılara devam edecek. İran sınırımızda askeri güç konuşlandırarak Tel Aviv ve Hayfa'yı doğrudan hedef almak istiyor. İran'ın, Filistinli grupların ve Hizbullah'ın elindeki füzeler İsrail'in güvenliğini tehdit ediyor. Eğer İran'ın Suriye'de konuşlanmasına izin verirsek bir sene içinde bizi tehdit eden 20 bin füze ile uykudan uyanırız.'
Naftali Bennett, daha önce yaptığı bir açıklamada, Tahran ile savaşta ABD ile işbölümü yaptıklarını, Amerika'nın İran'la Irak'ta, İsrail'in de Suriye'de savaştığını söylemişti.
kudusgunu.com
Etiketler : NAFTALİ BENNETT - İSRAİL - İRAN - SURİYE -
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler

Dünya Kudüs Günü İçin

GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ISTANBUL

KÜNYE     REKLAM     İLETİŞİM     SİTENE EKLE